Питання водовідведення проблемне у Василівському районі

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Володимира Тоцького (стажування) відбулася нарада з проблемних питань водовідведення у м. Василівка та смт. Степногірськ Василівського району.
Під час наради було обговорено декілька варіантів організації забезпечення сталого водовідведення зазначених населених пунктів. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
Проектними організаціями м. Київ, м. Харків та м. Запоріжжя були запропоновані варіанти реконструкції діючих очисних споруд у с. Верхня Криниця, які призначені для очищення господарчо-побутових стічних вод м. Василівка та смт. Степногірськ, також розглянуто доцільність будівництва локальних очисних споруд безпосередньо у смт. Степногірськ.
Фахівцями галузі були розглянуті запропоновані варіанти, а також проаналізовані негативні та позитивні наслідки у розрізі кожної проектної ідеї.
За підсумками наради керівництву Василівської райдержадміністрації та районної ради доручено спільно з головами місцевих рад та представниками проектних організацій у найкоротший термін з виїздом на місце визначитись з оптимальним шляхом вирішення проблеми на відповідній території та надати узгоджені пропозиції керівництву облдержадміністрації для вирішення питання фінансування розробки проектно-кошторисної документації на визначені об’єкти.