У Запоріжжі підрахували кількість безпритульних собак

8 вересня об 11:00 у приміщенні обласної бібліотеки (проспект Соборний, 142, 5 поверх, зал національних менш) громадські організації «Приручи місто» та «Служба захисту тварин» озвучать результати підрахунку кількості безпритульних собак у Запоріжжі, що проходив у місті з 2 по 4 вересня.
Запоріжжя стало девятим українським містом, де підрахували кількість вуличних собак.
Як проходив підрахунок? Скільки запоріжців взяли у ньому участь? Яка орієнтовна кількість вуличних собак у місті, та навіщо взагалі потрібен підрахунок – відповіді на ці питання журналісти отримають під час прес-конференції.
До заходу за допомогою Skype також долучиться голова ГО «Центр сприяння розвитку електронної ідентифікації тварин» Віктор Копач, котрий є організатором всеукраїнської кампанії з підрахунку тварин та розробником додатків для смартфонів, котрі полегшують цей процес.  
Підрахунок проходив за методикою WSAP (World Society for the Protection of Animals) –  міжнародної некомерційної зоозахисної організації, яка працює у 150 країнах світу. Для України систему підрахунку адапутвала некомерційна міжнародна платформа Animal-id.info.
Більше інформації за телефоном: 063-366-07-43 (Максим Щербина)