Виставка «Енергозбереження» – новий крок у енергоефективне майбутнє

Виставка «Енергозбереження» - новий крок у енергоефективне майбутнє

6 вересня у виставковому центрі «Козак-Палац» м. Запоріжжя відбулося урочисте відкриття двох міжрегіональних спеціалізованих виставок: 13-ої експозиції «Енергозбереження» та 30-ої виставки «Енергоефективне будівництво», які були організовані Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки профільних відомств та асоціацій.

 

Енергозберігаючі технології – один з основних напрямків у розвитку сучасної України. Головними завданнями сьогодення є переоснащення підприємств, модернізація ЖКГ, виховання в населення заощадливого відношення до енергетичних ресурсів.

“Тема ярмарку “Енергозбереження” – досить актуальна”, – зазначив Валерій Гаврилович Еделєв, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

energozberezhennya1

Впродовж всього дня працювало більше 30-и стендів за різними розділами, такими як сучасна система енергозбереження, опалювальне обладнання, тепло-, звукоізоляція та багато інших.

Організатори заходу впевнені, що для здійснення найбільш пріоритетних завдань найбільш ефективним інструментом є подібні виставкові майданчики, які дають змогу відвідувачам власними очима побачити нові, передові технології енергозбереження та поспілкуватися безпосередньо з виробниками та винахідниками.

Спільним і головним завданням заходу є підвищення енергоефективності. Його особливість полягає в тому, що учасники (у 2016 році – шістдесят) можуть презентувати свої сучасні енергозберігаючі проекти як на експозиціях, так і мають змогу внести їх окремою темою для обговорення на двох круглих столах.

energozberezhennya2

Наприкінці урочистого відкриття дипломом Президіума Запорізької торгово-промислової палати за розвиток енергоефективних технологій були нагороджені такі компанії як «Харвест Індустріалес», «Енергосистеми», «Зелена система», «Запорізький домобудівельний комбінат», «Термотехнології».

Виставка і надалі буде відкривати свої двері для всіх небайдужих до проблеми енергозбереження 7 та 8 вересня.

7 вересня з 11.00 до 13.00 в рамках виставки пройде Круглий стіл «Пошук рішень в галузі енергозбереження будинків м. Запоріжжя».

На Круглому столі відбудеться презентація нового житлового комплексу Запорізького домобудівельного комбінату «Ветеран» в Комунарському районі м. Запоріжжя. Близько 120 квартир з даного об’єкта забудовник готовий надати для реалізації діючих програм Фонду та проектів місцевих програм пільгового кредитування молоді, учасників та ветеранів АТО.

Даний захід направлений на популяризацію молодіжної політики в частині житлового будівництва, а саме підтримку Проекту № 97 “Про затвердження Цільової комплексної програми забезпечення молоді міста житлом на 2017-2021 роки”.

Також, на теперішній час, Фондом ініційовано розроблення Обласної програми енергоефективності та енергозбереження, з залученням коштів місцевих бюджетів, оскільки питання енергоефективності регіону зараз дуже актуально.

У рамках реалізації державної житлової політики Фонд здійснює цільове спрямування коштів, передбачених у державному бюджеті для пільгового кредитування юридичних осіб, у тому числі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, для проведення реконструкції, капітального та поточного ремонту об’єктів житлово-комунального господарства.
Учасникам Круглого столу стануть: представники мiсцевої влади, голови правлiнь ОСББ, представники управляючих компаній, представники мiсцевого бiзнесу, представники Фонду, банків та страхових компаній.

Підгототувала Аліса Моргун
Фото автора