Масова зарядка в честь Дня фізичної культури

Напередодні Дня фізичної культури і спорту 9 вересня о 8.00 біля будівлі облдержадміністрації, на площі Фестивальній, третій рік поспіль відбудеться спортивно – масове свято «Зарядка». У спортивному заході візьмуть участь керівники Запорізької області, держслужбовці облдержадміністрації, співробітники обласної ради, фізкультурно-спортивного активу, учасники ХХХІ літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, активна молодь та всі бажаючі мешканці. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
Наступного дня, 10 вересня, з 9.00 у КП ЦПКО «Дубовий гай» на головній сцені відбудеться обласний спортивно-масовий захід, присвячений святкуванню Дня фізичної культури і спорту. Цього дня відбудеться легкоатлетична естафета для всіх бажаючих, парад олімпійських видів спорту, турнір зі стрітболу. Окрім цього, запланована робота локацій по видам спорту, майстер-класи іменитих спортсменів, розважальні спортивно-масові ігри, дартс, міні боулінг, шашки, майстер-класи патріотичного боді-арту, виготовлення прапорців, показові виступи танцюристів.
Також відбудеться товариський матч між збірними командами Запорізької обласної державної адміністрації та командою Запорізької міської ради.