Запорізькі школярі здадуть кров на 25 показників безкоштовно

Запорізькі школярі здадуть кров на 25 показників безкоштовно

Тільки 10 вересня 2016 року юні запорожці у віці до 15 років зможуть безкоштовно здати загальний аналіз крові автоматизований (25 показників ) + СОЕ на пункті забору аналізів ТОВ «Діагностичний центр “Медлайф-Біо” за адресою: м. Запоріжжя, просп. Соборний, 88, центральна поліклініка Жовтневого району (з 8 до 11 години).

 

Читайте: Основные правила подготовки к процедуре сдачи крови

Альона Осташинська, директор ТОВ “Діагностичний центр “Медлайф-Біо”:

– У медцентрах вартість розширеного аналізу крові – не менше 40 грн. З метою допомоги батькам в оформленні необхідного пакету документів (медичних карт) при вступі дітей до дитячих садків та шкіл наш медцентр “Медлайф – Біо” в період з 8 серпня до 15 вересня 2016 року надає знижку на комплексне обстеження в рамках акційних пакетних пропозицій «Підготовка до школи/стандарт” (зі знижкою 17 % від вартості ) і “Підготовка до школи/саду комплекс” (зі знижкою 20 %). А 10 вересня у нас буде спеціальна безкоштовна акція на розширений аналіз крові для дітей до 15 років. У поліклініці безкоштовно можна здати аналіз крові на 10 показників, у нас же безкоштовно буде 25 показників.

medlifebio2

ТОВ «Діагностичний центр “Медлайф-Біо» – автоматизований лабораторний комплекс, який виконує більше 1 000 видів аналізів для дітей і дорослих, що має найбільшу кількість авторизованих пунктів забору аналізів у м.Запоріжжя (на 31.08.2016 р. це 22 ПЗК, розташованих у кожному районі міста). Обладнання лабораторії представлено брендами визнаних світових лідерів, які гарантують найвищий клас точності серед існуючих аналізаторів, застосування яких дає можливість не тільки значно підвищити якість і відтворюваність досліджень, а й збільшити виробничі потужності лабораторії ( обробка до 6 тис . аналізів /день), для швидкого і якісного обслуговування наших партнерів і пацієнтів.

«Медлайф-Біо» – єдиний регіональний представник з молекулярної алергодіагностики у Запорізькій і Дніпровській областях, який надає послуги жителям Запоріжжя з квітня 2014 року. За період роботи були проведені соціальні акції (наприклад, з 01.05 по 01.09.2015-2016 установа безкоштовно обслуговувала учасників ВВВ, в рамках програми було безкоштовно обстежено 84 ветерани); також передбачені знижки пільговим категоріям громадян (до 10 %), постійно проводяться цінові акції зі знижкою на акційні пакети послуг, що дозволяють економити бюджет запорожців.

Олена Гулая