Майстерня з форум-театру для ВПО та активісток

30 вересня-2 жовтня 2016 року київська ГО «Театр для діалогу» запрошує жінок поспілкуватися про жіночий досвід переживання бойових дій, вимушеного переселення, а також примирення в рамках майстерні з форум-театру в Дніпрі.
Така майстерня – це безпечний простір, в якому ви зможете спокійно розібратися в собі, а також спільно досліджувати такі питання: які проблеми лягають на плечі жінок у зв’язку з вимушеним переселенням? Яких рішень ми можемо добитися індивідуально, а що простіше змінити колективними зусиллями? Як рухатися до мирного суспільства з тієї ситуації, в якій ми на сьогодні опинилися?
Ми разом вирішимо, як можна покращити становище жінок, що пережили бойові дії та переселення, і зможемо заявити про це через постановку форум-театру, а також на круглому столі за участі місцевих активісток, журналісток та представників влади.
За результатами майстерні і показу форум-театру наша команда зніме відеороліки про те, як учасниці семінару бачать проблеми жінок-ВПО та їхнє вирішення, як жінки можуть вплинути на розвиток спільнот та встановлення миру. Відеороліки будуть показані по всій Україні.
Умови: Участь безкоштовна і відкрита для жінок з досвідом вимушеного переміщення, що проживають у Запорізькій області, а також для місцевих активісток, суспільних та політичних діячок, журналісток та волонтерок, що працюють з ВПО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові безкоштовні послуги служби зайнятості-основи програмування або вивчення англійської мови

Для участі заповніть анкету за посиланням https://goo.gl/xt4Jxr до 19 вересня включно.
Ми чекаємо на вас незалежно від вашої етнічності, політичних поглядів, віку та інших якостей. Ми також будемо раді бачити мам з дітьми.
Учасницям з інших міст організаторки відшкодовують вартість проїзду, забезпечують проживання у двомістних номерах та харчування в Дніпрі на час проведення заходів.
Контакт: Яна +380973618379
Проект реалізовується ГО “Театр для діалогу” за технічної та фінансової підтримки ООН Жінки. У Дніпрі партнером проекту виступає громадська організація “Громадська палата України” в Дніпропетровській області.