«Марш за життя»-на підтримку традиційних сімейних цінностей

02 жовтня 2016 року  відбудеться «Марш за життя», організований  Духовною  Радою
Християнських церков Запорізької області.
З точки зору світоглядних, культурних орієнтацій Україна обрала європейський вектор розвитку. На сьогодні інститут сім’ї в Європі зазнає найбільших трансформаційних змін. Але Європа не одностайно підійшла до цього питання. Зокрема Польща, Хорватія, Угорщина, Італія будучи членами Європейського союзу демонструють відданість традиційним сімейним цінностям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Велопробіг як протест бездоріжжю!

Основною метою проведення маршу є підтримка сім’ї, як союзу чоловіка та жінки, недопущення внесення змін в Конституцію України. Про це повідомляє Оргкомітет заходу «Марш за життя».
Ми вважаємо, що кожна людина, в тому числі державний службовець, журналіст, священик має право мати традиційні погляди на шлюб та сім’ю, які між іншим, відповідають законодавству України, вважаємо неприпустимим, коли ярлик «гомофоба» стає виявом тої дискримінації та зазіхання на свободу вираження поглядів, проти чого і виступають європейські партнери України. Вважаємо неприпустимою політику подвійних стандартів, яка всупереч статтям 34 і 35 Конституції України надає перевагу одному світогляду (зокрема, гендерному) шляхом заперечення будь-яких інших поглядів, у тому числі релігійних, на шлюб, сім’ю та статеві відносини.
Закликаємо всіх людей доброї волі приєднатися до «Маршу за життя».
Збір о 15год.30 хв. біля  БК «Дніпроспецсталь» 02.10.2016р.