Олександр Афонін: «Приходьте на книжкову Толоку!»

Президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін звернувся до запоріжців та гостей міста із закликом відвідати цьогорічну Запорізьку книжкову Толоку.

Зокрема, очільник національного об’єднання книгарів пообіцяв, що допоможе представити у нашому місті найкращі доробки вітчизняної літератури.
«Друзі, якщо ви ще не знаєте, то я вам повідомляю, що дуже скоро Книжкова Толока у Запоріжжі. Будемо дуже раді вас бачити на Толоці, спілкуватися з вами, і запропонувати вам найкращі книжки сучасної української літератури і зустрічі з авторами. Ми чекаємо на вас! Приходьте!», звернувся Олександр Афонін до усіх шанувальників літератури.
Відео звернення можна переглянути тут:
https://www.youtube.com/watch?v=LuzHCOnAncw
Також під час спілкування з запоріжцями Олександр Афонін додав: «Те, що Запоріжжя робить кроки в напрямку відновлення такого явища, як книжкова виставка, – це чудово. Бо саме виставка дозволяє зібратися більшому колу видавництв, запропонувати споживачам більший від традиційного асортимент різножанрової літератури. Саме на виставці, на ярмарку кожен, хто прагне нових знань, може відшукати саме те, чого не знаходить у книгарні чи бібліотеці».
Велику роль, на думку президента асоціації книговидавців, відіграє фестиваль і як простір для спілкування: «Окрім всього іншого, виставки – такі, зокрема, як минулорічна «Толока», – це ще й суспільний полемічний, дискусійний майданчик. Це спроба пошуку відповідей на запитання, які ми не завжди можемо знайти в нашому буденному спілкуванні. Ці відповіді знаходяться в живому, безпосередньому спілкуванні з видавцями та авторами – учасниками заходу. Я думаю, що цього року у вас в Запоріжжі буде багато авторів, знаних не тільки в Україні, а й далеко за її межами».

Нагадаємо, що другий міжнародний фестиваль «Запорізька книжкова Толока» відбудеться 21-23 жовтня 2016 року вже традиційно у «Козак Палаці». Минулоріч гостями Фестивалю стали майже 60 видавництв та 100 авторів з усієї України, а познайомитися з їх творами прийшло близько семи тисяч городян та гостів міста. Організатори сподіваються, що цьогорічний Фестиваль стане ще більш масштабним.