Оновлено Генеральний план?

Розгляду проекту Генерального плану м. Токмак було присвячене чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації. У заході взяла участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
Відкриваючи засідання, посадовець наголосила, що наявність містобудівної документації знаходиться на контролі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Особлива увага з цього питання приділяється містам обласного значення.
На сьогодні місто Токмак має застарілу містобудівну документацію.
У зв’язку з цим рішенням Токмацької міської ради було затверджено Програму оновлення Генерального плану міста Токмак та виготовлення плану зонування території. Міським бюджетом на містобудівну документацію передбачено кошти в сумі 60 тис. грн., з них 45 тис. грн. – на експертизу Генерального плану міста.
Розробником містобудівної документації оновлення Генерального плану міста Токмак та виготовлення плану зонування території є Державне підприємство «Український державний науково-дослідницький інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя (м.Київ).
Представляючи проект, головний архітектор Тетяна Губенко роз’яснила важливість Генерального плану міста Токмак для забезпечення сталого розвитку міського поселення як на найближчі роки, так і в довгостроковій перспективі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ремонт доріг потребує щоденного контролю

Одним із найактуальніших завдань Генерального плану є підвищення надійності функціонування інженерної інфраструктури: систем водопостачання та каналізації, енергопостачання та інженерної підготовки території, систем очистки та благоустрою.
Розроблений Генеральний план дозволить вирішити значну кількість проблем,  які  сьогодні турбують токмачан.
За підсумками обговорення члени архітектурно-містобудівної ради схвалили проект містобудівної документації та рекомендували до подальшого проходження експертизи та затвердження в установленому законом порядку.
Начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, головний архітектор області Олександр Билим подякував розробникам за успішно виконаний проект та висловив сподівання на подальше співробітництво інституту із Запорізькою областю.