Григорій Самардак чекає від учасників 3-ої Всеукраїнської IT- конференції перспективні проекти розвитку Запорізької області

Запорізький регіон став центром проведення IT – Forum – 2016, куди з’їхалося півтори тисячі фахівців в області інформаційних технологій, програмісти, стартапери, бізнесмени з різних регіонів України. У програмі форуму, який проходить в “Козак-Палаці”, заплановано проведення конференції, де 60 успішних людей поділяться з учасниками конференції особистим досвідом успішного розвитку.
Стартував IT – Forum із засідання круглого столу, де представники обласної і міської влади, промислових підприємств, Запорізької торгово-промислової палати, організатори і учасники обмінялися думками і позначили напрями перспективної співпраці. У роботі форуму взяли участь голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко, народний депутат України Ігор Артюшенко та інші.
У вітальному слові голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак подякував організаторів форуму за ідею організувати в Запоріжжі майданчик для обміну цікавими, інноваційними ідеями і проектами, без яких вже неможливо налагодити сучасний процес управління на підприємстві, в місті, в регіоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Запоріжжі відбувся IT-Forum 2016

-Україна займає гідне місце у світі в області розвитку IT- індустрії. Але, на жаль, немало фахівців від’їжджає працювати за межі країни, тому як тут або недооцінені, або знаходяться в тіні. Нам необхідно створювати ринок послуг і створювати нові робочі місця. Владі важливо виступити партнером, замовником цих послуг. Ми потребуємо спільної роботи над інфраструктурними проектами, над проектами в системі охорони здоров’я, освіти… Тому що сьогодні ефективне управління без застосування IT- технологій неможливе. А найголовніше, результати нашої спільної роботи приведуть до економії бюджетних коштів. Це важливо, і це практична користь від нашої співпраці, – зазначив голова Запорізької обласної ради.
Григорій Самардак побажав учасникам форуму успішної роботи, а також відмітив, що Запорізька обласна рада готова обговорювати з фахівцями в області інформаційних технологій проекти, які можуть бути цікаві і перспективні для стратегії розвитку Запорізької бласті.