«Надія-ЗНУ» виборола Кубок області з футболу

Команда з міні-футболу «Надія-ЗНУ» стала володарем Кубка області серед вишів. Під час численних напружених ігор змагань на спортсменів чекали зустрічі з футболістами університетів міста. «Надія- ЗНУ» обійшла збірні команди з медичного, технічного та класичного вишів. В 1/8 фіналу хлопці зустрілися із суперниками – студентами Запорізького державного медичного університету, отримавши перемогу лише після пенальті з рахунком 4:3. Про це повідомляє прес-центр ЗНУ.
У півфіналі на футболістів чекала напружена гра з представниками Класичного приватного університету. Її численні гострі моменти фінішували рахунком 2:2, але після серії пенальті «Надію-ЗНУ» вітали з перемогою: рахунок 4:3.
Нарешті фінальна гра з командою Запорізького національного технічного університету пройшла у ще більш напруженій атмосфері спортивного суперництва як яскраве й незабутнє футбольне піке. Причому, в основний час не зафіксували жодного голу. А ось серія пенальті принесла нашій команді перемогу в іграх Кубка Запорізької області з міні-футболу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Увага! Це цікаво знати

Своїми враженнями від гри поділився капітан команди Антон Осадчук: «Наші емоції неможливо передати словами. Команда протягом усього навчального року тренується виключно в залі, тому і є міні-футбольною, але вже 3 роки поспіль ми беремо участь і в іграх Кубка області. Наш тренерський склад на цей турнір ніколи не ставив нам принципове завдання виграти, адже це не наша специфіка. Чесно кажучи, «незручними» були всі суперники, адже сітка видалася непростою. Перший матч ми провели з командою медуніверситету, де велика частина складу – це іноземці. У півфіналі ми зустрілися з командою “Спартак” (класичного університету), хлопцями, які протягом багатьох років вже виступають у чемпіонаті України серед студентських команд, неодноразово стаючи призерами змагань. Команда зіграна, досвідчена, з хорошими виконавцями. Врешті у фіналі на нас чекала зустріч з минулорічними володарями кубка – гравцями з технічного вишу. Напевно, це і був найскладніший матч як фізично, так і емоційно. І фінал був не стільки видовищним, скільки вольовим».
Як зазначив головний тренер команди «Надія ЗНУ», арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Аристенко, команда продемонструвала достатньо високий рівень гри і заслужено стала переможцем Кубку області. Юрій Геннадійович відзначив також, що великим плюсом є те, що ми перемогли команди, гравці яких є достойними футбольними суперниками.