Запорізький центр реабілітації нарко і алко залежних отримав грант від Британської ради

Запорізький центр реабілітації нарко і алко залежних отримав грант від Британської ради

Про це “Запорізькій правді” повідомила Шабінем Гаджиєва,  голова правління ГО “Милосердие Запорожье”, кандидат юридичних наук, викладач кафедри адміністративного та господарського права юридичного факультету ЗНУ:
– Наша організація виникла рік тому і от вже, Слава Богу, маємо перші успіхи. Зараз ми виграли грант від Британської Ради на розширення центру реабілітації для нарко- і алко- залежних м. Запоріжжя. Це – сума 15 тисяч гривень, завдяки чому волонтери громадської організації “Милосердие Запорожье” зможуть закупити ліс для виготовлення 25-ти 2-х ярусних ліжок, а реабілітанти самі будуть теслями і зроблять ці ліжка. Після того реабілітаційний центр розшириться на 50 місць, що дозволить надавати реабілітацію більше 100 наркоманам і алкоголикам на рік.

lXx1yjXwjPc
Громадська організація «Милосердя Запоріжжя» була створена у 2015 році з метою допомоги людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.
Щотижня волонтери організації годують у Запоріжжі понад 100 нужденних, щотижня роздають більше 200 буханок хліба і кожен місяць – більше 200 продуктових пакетів, працюють з безхатченками і людьми, які потрапили у важкі життєві обставини.
Місією своєї роботи небайдужі запоріжці вбачають у духовній,  моральній, психологічній, матеріальній, фізичній та інтелектуальній допомозі представникам соціально незахищених верств суспільства.

Напрямки діяльності ГО “Милосердие Запорожье”:
– Допомога дітям
– Допомога малозабезпеченим людям і безхатченкам
– Реабілітація нарко та алко залежних

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протягніть руку допомоги!

Ми вважаємо, що нашому місту Запоріжжя потрібен притулок для бездомних! Всі, хто займається цією темою – об’єднаємося заради її найшвидшого вирішення!

JsbSoQ0drxY
Щосуботи о 16.00 поблизу ПК “Енергетиків” і кожну неділю о 13.00 біля Будинку Профспілок м. Запоріжжя ми годуємо бездомних, пенсіонерів, малозабезпечених і всіх, хто потребує допомоги, ми роздаємо хліб! Якщо ви знаєте таких людей, хто потребує іжі та допомоги  – просто підкажіть їм, щоб приходили на годування, і ми зможемо їм допомогти! Також нам потрібні волонтери для допомоги нужденним!

Контакти: +38 050-2655343 Шабінем Гаджиєва
ГО “Милосердие Запорожье” https://www.facebook.com/miloserdiezp/?fref=ts

Підготувала Олена Гулая