«Дідівщини у нас немає, в АТО призовники не підуть»-полковник Михайло Логвінов

20 вересня 2016 року у Запорізькому прес-центрі «Журналіст» відбувся брифінг заступника обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковника Михайла Логвінова з журналістами регіональних ЗМІ.

Були розглянуті питання призову юнаків на строкову військову службу, прийняття громадян на військову службу за контрактом та відправка резервістів оперативного резерву і черги на навчальні збори.

З 1 жовтня по 30 листопада 2016 року триватиме підготовка до призовної кампанії «Осінь-2016». Лави Збройних Сил України та інших військових формувань поповнять 560 призовників із Запорізької області, з них 240 – Збройні Сили України, 280 – Національної гвардії України і 40 – Державної спеціальної служби транспорту.

Перша відправка юнаків до армії відбудеться з обласного збірного пункту 4 жовтня 2016 року. 15 юнаків призивного віку поповнять лави військової частини Повітряних сил ЗСУ, яка розташована у Львівській області. А крайня відправка відбудеться 24 листопада, коли дві військові команди будуть відправлені до Державної спеціальної служби транспорту в Чернігівській області та до військової частини Національної Гвардії України, яка розташована в обласному центрі.

МИХАЙЛО ЛОГВІНОВ, полковник, заступник Запорізького обласного військового комісара по роботі з особовим складом:

-​ 15 найкращих призовників Запорізької області поповнять лави елітного підрозділу ЗСУ – Окремий полк Президента України 15 листопада 2016 року. У подальшому всі призовники будуть проходити службу у пунктах постійної дислокації військових частин, ніхто із строковиків до виконання бойових завдань у зоні АТО Донецької та Луганської залучатися не буде.

Терміни строкової військової служби для солдатів і матросів, які мають середню освіту – 18 місяців, для осіб із вищою освітою (спеціаліст, магістр) – 12 місяців.

Також у Запорізькій області продовжуються відбір кандидатів на контрактну військову службу. На 20 вересня на посади рядового, сержантського і старшинського складу військової служби за контрактом прийнято понад 2000 осіб, планове завдання на 3-й квартал поточного року складає 760 осіб. На цей час вже 670 чоловік уклали контракт на проходження військової служби у лавах ЗСУ.

28-30 вересня 2016 року відбудеться 16-й цикл відправки до навчальних центрів ЗСУ.

На збори будуть залучені близько 500 резервистів до високомобільних десантних військ. Навчальні збори резервістів проводяться з 24 вересня по 6 жовтня 2016 року з метою перевірки готовності військових частин у разі необхідності доукомплектувати бойові підрозділи військовозобов’язаними зі складу оперативного резерву 1-ї черги, а також для відновлення практичних навичок і вмінь резервістів за їхніми військово-обліковими спеціальностями та участі резерву у бригадних навчаннях з бойовою стрільбою. Під час зборів ніхто з резервістів до зони АТО направлятися не буде, по завершенні зборів вони повернуться до своїх повсякденних справ.

Також заступник Запорізького обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов зазначив, що «дідівщина як явище відійшла у минуле, тому що зараз до ЗСУ йдуть патріоти і вони намагаються допомагати одне одному. Також усі захисники України у зоні АТО забезпечені питною водою і продуктами харчування, теплими речами й усім необхідним, волонтерам за турботу і підтримку – завжди подяка, але зараз краще допомагати домашніми продуктами і консервацією дитячим закладам у зоні АТО».

Фото – Сергій Томко “Міг”

За матеріалами Запорізького обласного військомату