Запоріжці підтримали Шустер Live і “Запорізьку правду”

Запоріжці підтримали Шустер Live і "Запорізьку правду"

400 грн на підтримку Шустер Live відправили передплатники єдиної україномовної і найстарішої у Запорізькій області КП “Запорізька правда” (на роздержавленні) 

 

Запоріжанка Віра Іванівна Янова, якій виповнилося 75 років, бореться з корупцією в Україні і підтримує свободу слова у сучасний спосіб. Переглядаючи своє улюблене громадсько-політичне шоу “Шустер Live” на громадському каналі 3S.TV, пенсіонерка дізналася про те, що його можуть закрити і єдиним порятунком є громадська підтримка: інформаційна і фінансова. Віра Іванівна вирішила інвестувати у свободу слова в Україні і витратити 100 грн із своєї пенсії 1500 грн, придбавши клубну картку 3S.TV. Зателефонувала зі свого стаціонарного телефону до Києва безкоштовно за номером 0 800 500393, і згодом ій на адресу надійшов цінний лист від Савіка Шустера. Розповіла, що гроші заплатила вже на пошті і отримала картку. 

Оператори Гарячої лінії Савіка Шустера 0 800 500393 повідомили про те, що між 3S.TV та “Укрпоштою” укладена партнерська угода. На поштових відділеннях є реквізити банку 3S.TV, на які направляються добровольні внески населення на підтримку незалежного громадського телеканалу 3S.TV. Усі внески є актом доброї волі глядачів Шустер Live. 

DSCF4756

Віра Іванівна Янова, власниця клубної картки 3S.TV, м. Запоріжжя, нова читачка і передплатниця газети “Запорізька правда”:

– Я болію за всю Україну, я – проти корупції, підтримую свободу слова в Україні. Скільки ж можна обкрадати наш народ? Я розумію, що від того, чи будуть у нас такі програми як у Савіка Шустера, залежить майбутнє України. Треба підтримати усіх журналістів. які пишуть і говорять правду, які не працюють на олігархів. Від нас – глядачів і простих людей залежить дуже багато. Треба навести лад у нашій Україні, треба владі дбати про народ і державу. Також всім пенсіонерам я рекомендую краще не з’їсти чогось на 100 грн, але вкласти їх у цю картку, а значить – в свободу слова і в існування програми Савіка Шустера, це ж ви зробите для майбутнього дітей і онуків!

DSCF4750

Підтримати програму Шустер Live – оформити клубну картку 3S.TV на сайті http://club.3s.tv/ за телефоном: 0 800 500393 та у терміналах 24 nonstop

Просто вражає, що Віра Іванівна – зовсім не радянська бабуся, а є великою патріоткою України. Багато років вона пропрацювала друкарницею, знає, що це таке довго жити зовсім без житла, але, дякуючи долі, виростила чудових синів, один з яких став Заслуженим металургом України. Має четверо онуків, займається квітництвом у дворі. Цікаво, що завдяки Вірі Іванівні й інші пенсіонерки Запоріжжя вже собі замовили картки Шустер Live. 

200 грн на підтримку 3S.TV перерахувала читачка “Запорізької правди” 71-річна Віра Макарівна Бірюкова – організатор волонтерської групи “Бабулечки та дедулечки з Бабурочки”. Мінімальний внесок за картку Шустер Live становить 100 грн.

3stv

Перший раз інтерактивні бабусі голосуватимуть під час ефіру Шустер Live вже 23 вересня о 20.30, якщо онуки допоможуть розібратися з інтернетом

Також сьогодні до підтримки програми Савіка Шустера приєднуються сайт і газета “Запорізька правда” – єдина україномовна газета у Запорізькій області, якій 3 листопада виповниться 99 років (зараз видання на роздержавленні).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Запорожских депутатов просят сохранить единственную украиноязычную газету в области

Комунальне ЗМІ “Запорізька правда” в особі в.о. головного редактора Наталії Зворигіної теж перерахувало на підтримку “Шустер Live” 100 грн. А Віра Іванівна Янова, дізнавшись про матеріальні труднощі колективу “Запорізької правди” на шляху роздержавлення, передплатила газету до кінця 2016 року.

Zvorygina

В.о. головного редактора видання “Запорізька правда” Наталія Зворигіна – на варті свободи слова у Запоріжжі

У 2016 році “Запорізька правда” увійшла до п’ятірки регіональних видань в Україні, яких обрано для участі в проекті ОБСЄ в рамках підтримки реформи державних та комунальних медіа. Газета і сайт “Запорізька правда” йдуть таким же шляхом, як і програма Савіка Шустера, тобто співвласниками видання мають бути самі читачі – запоріжці.

Запрошуємо усіх небайдужих до співпраці-пишіть те, що вас турбує і ми опублікуємо! Інформуйте про передплату газети “Запорізька правда” – оновленого громадського видання! Передплачуйте “Запорізьку правду” – громадську і людську правду!

zppravda

Оновлена і цікава “Запорізька правда” гостро потребує передплати і реклами

Підтримати єдине україномовне видання у Запорізькій області “Запорізька правда” – оформити передплату і отримати кроленя:

– випуск щочетверга (з телепрограмою), 32 сторінки, вартість на місяць 29,76 грн на місяць – індекс 21707;
– випуск щочетверга для пільгових категорій населення (з телепрограмою), 32 сторінки, вартість на місяць 25,43 грн – індекс 21708 (пільговий)

Читати “Запорізьку правду” онлайн – замовити електронну передплату

Замовити рекламу у газеті і на сайті “Запорізька правда”: +38 061-7875421, zp.reklama@ukr.net

Надати інформацію та новину до видання “Запорізька правда”: zp.reklama@ukr.net.

Перейти на сайт “Запорізька правда”

Підготувала Олена Гулая
Фото – автора