Прокуратура повернула громаді Приморську земельну ділянку вартістю понад 9 млн.грн

Завдяки вжитим органами прокуратури області заходам представницького характеру у земельній сфері територіальній громаді м. Приморська підлягає поверненню земельна ділянка вартістю понад 9 млн грн. Господарським судом Запорізької області задоволено позов керівника Бердянської місцевої прокуратури в інтересах Приморської міськради до одного з підприємств про розірвання договору оренди землі та повернення цієї ділянки.
-Суд дійшов висновків про обґрунтованість доводів прокурора, що несплата підприємством понад 2,5 роки орендних платежів за договором оренди землі є підставою для примусового розірвання договору, – повідомив в.о. начальника відділу прокуратури Запорізької області Максим Білець. – На підставі цього судового рішення земельна ділянка промислового призначення площею 9 га вартістю понад  9 млн грн підлягає поверненню до комунальної власності.
Таким чином, за втручання органів прокуратури Запорізької області державі повернуто об’єкт нерухомості, який безоплатно відповідачем використовувався майже рік. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.