Григорій Самардак - педагогам: "Ви закладаєте фундамент майбутнього нашої країни"

У Запорізькій області в системі освіти працюють 17 тисяч педагогів. Напередодні Дня учителя в Запорізькій обласній філармонії відбувся урочистий захід, куди були запрошені представники педагогічних колективів з усіх районів Запорізької області. В урочистій обстановці представникам багатьох педагогічних колективів були вручені нагороди і Почесні грамоти. Разом з депутатами обласної ради запорізьких учителів прийшов привітати голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Голова обласного парламенту зазначив, що на педагогів суспільством покладено дуже відповідальне завдання – виховувати громадян, патріотів, порядних і відповідальних людей, які завтра управлятимуть своєю країною.
– Дорогі педагоги, ви закладаєте фундамент майбутнього. Ви даєте основу в житті – знання, і  це дуже відповідальна справа, до якої кожен з вас відноситься украй серйозно. Від імені депутатського корпусу хочу побажати, щоб ваша робота приносила вам радість, і ви гордилися своїми учнями, – звернувся Григорій Самардак до вчительської громадськості.
Нагадаємо, другий рік поспіль в Запорізькій області зберігається традиція і діє програма преміювання учителів. З метою матеріального стимулювання і підтримки талановитих педагогів щорічно 35 учителів загальноосвітніх шкіл і дошкільних  учбових закладів стають володарями премій у розмірі 10 тисяч гривень.
Сьогодні обласний захід, присвячений Дню учителя,  розпочався з урочистого вручення спеціалізованих шкільних автобусів. Ключі від новеньких шкільних автобусів голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль передав представникам районних адміністрацій районів: Веселівського, Василівського, Гуляйпільського, Мелітопольського, Михайлівського, Оріхівского, Приазовського, Новомиколаївського, Приморського, Чернігівського, Якимівського. Шкільні автобуси придбані на умовах співфінансування державного і місцевих бюджетів.