Випускники Запорізького національного університету – серед призерів Паралімпіади-2016

Серед дев’ятьох запорізьких переможців-паралімпійців, які повернулися нещодавно додому на запорізьку землю, три призерки – вихованці Запорізького національного університету. Йдеться про дзюдоїстку Інну Черняк, яка поклала до скарбнички національної збірної єдину в цьому виді спорту золоту медаль. До речі, цього року Інна дебютувала на Паралімпіаді. Мова йде також про студентку 1 курсу факультету фізичного виховання Запорізького національного університету – плавчиню Вікторію Савцову, котра повернулася з двома срібними та однією бронзовою медалями. Крім того, випускниця історичного факультету Марія Помазан у Ріо-де-Жанейро показала другий результат у змаганнях зі штовхання ядра – 13,59 м. Про це повідомляє Прес-центр ЗНУ.
У Запоріжжі на площі Запорізькій неподалік греблі Дніпрогесу паралімпійців вітали запоріжці, родичі та тренери паралімпійців. Зустрічали переможців і представники обласної і міської влади м. Запоріжжя, а також віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, котрий приїхав до Запоріжжя із робочим візитом і затримався для участі в урочистій зустрічі чемпіонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білоцерківський марафон в очікуванні гостей та рекорду!

Також паралімпійців віншували й у Запорізькій обласній державній адміністрації, де їм вручили медалі та грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради. В управлінні молоді і спорту ЗОДА повідомили, що загалом для цьогорічного преміювання запорізьких олімпійців і паралімпійців з обласного бюджету виділили 2 млн. грн.
Марію Помазан радо зустріли і в Запорізькому національному університеті її викладачі, однокурсники та спортивні уболівальники.
Загалом запорізькі спортсмени здобули в Ріо 11 медалей. Це найбільший урожай нагород за весь час участі запоріжців у паралімпіадах.