Ремонт дороги по вулиці Новокузнецька

Ура! Нам знадобилося чотири місяці, щоб зрушити вирішення цього питання з мертвої точки! Ще в середині травня 2016 року керівник ГО “Helper Запоріжжя” Данило Щербаков  уперше підняв питання про жахливий стан ділянки дороги по вул. Новокузнецькій.

Ця ділянка зайняла “почесне” перше місце в рейтингу ТОП-10 “найкрасивіша ЯМА”. Конкурс, який був організований ГО “Helper Запоріжжя” і дістав величезний резонанс у Запоріжжі і Україні, який надалі став всеукраїнським.
Нещодавно нам почали надходити дзвінки від мешканців Південного мікрорайону з радісною звісткою “Ми бачимо техніку з вікон, УРА”. Данило Щербаков одразу виїхав на місце, щоб переконатися в цьому особисто. Вдалося з’ясувати наступне: роботи проводить підрядник ТОВ “РЕМШЛЯХБУД”. Зі слів представника підрядника Віталія Фоменкова, починаються роботи з фрезеруванню і зняття шару старого асфальту, а надалі роботи по укладанню нового. Також Віталій Фоменков повідомив, що ремонтуватимуть ділянку від транспортного кільця поблизу магазина АМСТОР і до кінцевої громадського транспорту по вул. Новокузнецька, це близько 600 погонних метрів.
ГО “Helper Запоріжжя” обов’язково інформуватиме усіх про хід робіт і усі ми і тисячі жителів мікрорайону сподіваємося, що роботи будуть виконані якісно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відбувся «ВЕЛО протест» проти неякісних доріг!