Гурт, який запалює вогонь в серцях!

Гурт, який запалює вогонь в серцях!

29 вересня 2016 року розпочався всеукраїнський тур O.Torvald, який триватиме майже шість тижнів.

«Ми проїдемо більше 12 000 км, зіграємо 22 концерти. На екваторі туру відбудеться наймасштабніший концерт в Києві, на який приїдуть люди з різних регіонів країни. Якщо ми не заїзджаємо до вашого міста, обов’язково відвідайте концерт в сусідньому місті, бо такого пропускати не можна, це буде дуже круто! Це будуть концерти, які об’єднають всіх наших людей по всій країні. А ми точно знаємо – Нашілюдивсюди!»,- Женя Галич, лідер гурту O.Torvald.
2 жовтня, на годинниках 17:00, в ТРЦ «Аврора» у Запоріжжі збираються фанати відомого українського гурту. Апофеоз контрастів, шквал аплодисментів – до фанів виходить лідер гурту O.Torvald Женя Галич, а отже, розпочинається довгоочікувана автограф-сесія.
1.11.3


О.Torvald (Оторвальд) – український рок-гурт, складається з 5-ти учасників. Був заснований 2005 року в Полтаві. Вже 2006 року музиканти переїхали до Києва. Перший студійний альбом «O.Torvald» вийшов 2008 року. Станом на 2016 рік гурт має 6 платівок.


Після вітального слова Женя Галич порадував запоріжців автографами та відповідями на всі питання. Цікаво, що шанувальники мали можливість отримати два квитки на концерт гурту, поставивши найбільш неординарні питання.
-«Я дуже радий завітати до Запоріжжя. Це чудове місто, не дивлячись на велику кількість заводів та підприємств. Після 9 годин дороги ще не встиг відпочити, тому маю надію на невеликий відпочинок перед концертом»,- зазначив музикант.
Автограф-сесія досягла кульмінації…для багатьох це не кінець приємної зустрічі з кумиром, тому щасливчики, які придбали квитки вирушили у неймовірну подорож рок настрою!
1.2
Концерт розпочався о 19:00 у РЦ «Капіталіст», хвилюючі нотки настрою переповнювали фан-зону. Першим виступив спеціальний гість-гурт Fontaliza, який і розпалив аудиторію перед жаданим виходом улюбленців публіки О.Torvald.
Перше відео з нульового концерту від команди NEST ви можете переглянути нижче:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=100&v=-RsFoDOV_bw
Концерт тривав майже дві години, після чого фани викликали гурт на біс, що особливо прикрасило концерт. Особисто для Запоріжжя О.Torvald виконав пісню, яка не лунала в жодному місті,- «Сни та сигарети».
1.4

Анастасія Шевченко, «Запорізька правда»
(фото автора)