В Запоріжжі пройде свято козацької звитяги!

В м. Запоріжжі 9 жовтня пройдуть IV Всеукраїнські козацькі ігри «Запорозька Слава», які присвячені Дню міста Запоріжжя , Дню Українського козацтва та Дню захисника Батьківщини.
Ініціатором і організатором IV Всеукраїнських козацьких ігор «Запорозька Слава» є Всеукраїнська федерація «Спас», яка за сприянням Запорізької міської ради, Запорізькій філії Національної телекомпанії України вже четвертий рік поспіль проводить це свято козацької звитяги .
Метою проведення турніру є затвердження статусу м. Запоріжжя, як козацької столиці України, розвиток та популяризація козацьких видів спорту, зміцненню дружніх відносин між   козацькими організаціями України.
Змагання будуть проводиться за такими дисциплінами: боротьба на поясах, метання ножа, метання списа, володіння  шаблею (фланкініровання), козацьке фехтування (ширмеції). А також в рамках ігор відбудуться  змагання з боїв «Лава на лаву» на Кубок князя Ярослава Мудрого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голосування за найкращих легкоатлета та легкоатлетку України вересня!

До Запоріжжя  для прийняття участі в козацьких іграх приїдуть козаки з різних регіонів України.
Мешканців та гостей міста також очікує виступи улюблених артистів Запоріжжя, виставки народних майстрів. Учасники свята будуть мати можливість скуштувати справжнього куліша по запорозьки.
Спостерігати бої Лава на лаву можна бути в режимі онлайн з 12.00 на каналі Запорізькї філії Національної телекомпанії України та на сайті  http://www.zodtrk.zp.ua/
Захід проводиться 9.10.2016 року.
Місце проведення – Вознесенівський парк каскад фонтанів Райдуга. Початок змагань о 10.00.

                                   ДО ЗУСТРІЧІ НА СВЯТІ!