Мости добудуємо за позичку Європейського інвестиційного банку

У рамках реалізації «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України», яка втілюється спільно з Європейським інвестиційним банком, перші 650 млн грн з 6 млрд буде інвестовано в Донбас, а також Дніпровську, Запорізьку та Харківську області.

Даний проект дозволить зміцнити інфраструктуру прифронтових регіонів, які взяли на себе найбільше навантаження щодо забезпечення життєвих потреб українських військових і внутрішньо переміщених громадян, повідомили  в Міністерстві регіонального будівництва, розвитку та житлово-комунального господарства.
За словами віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, в проекті беруть участь ті регіони, які відчувають найбільший тиск на інфраструктуру через приплив переселенців.
-Заплановано до реалізації 69 проектів, які будуть забезпечені державою. Держава бере зобов’язання щодо повернення позики. Загальна вартість 200 млн євро. Проектні кошти будуть використані на ремонт і підвищення енергоефективності інфраструктури, задіяної для розселення внутрішньо переміщених осіб, відновлення систем електро-, тепло- і водопостачання, відновлення і залізниць, зокрема мостів, – зазначив Геннадій Зубко.