Піротехніки ДСНС знову знищили вибухонебезпечні предмети

4 жовтня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Нове поле Михайлівського р-н виявлено підозрілий предмет схожий на вибухонебезпечний.

Групою розмінування АРЗ СП м. Запоріжжя вилучено та знешкоджено 1 одиницю авіабомби ФАБ-100 часів минулих війн. Цього ж дня, піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення знешкодили 1 одиницю мінометної міни 82 мм часів минулих війн, яка була виявлена на території цвинтаря с. Дунаївка Михайлівського району.
Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.
Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:
-припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;
–в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;
–організувати охорону небезпечного місця;
–не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.
Виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил техніки безпеки. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вогнеборці ліквідували пожежу на приватному домоволодінні