Рятувальники запрошують гостей та жителів Запоріжжя на Покровський ярмарок

Мабуть, немає у запорізькому краї людини, яка б жодного разу не чула про славетний Покровський ярмарок. Слава про нього розноситься далеко за межі Запоріжжя. Хто хоч раз побував на цьому дійстві, відразу розуміє, чому стільки людей із року в рік відвідує його, і кількість їх щоразу зростає.
8 жовтня в рамках «Покровського ярмарку» дванадцятий рік поспіль відбудеться Всеукраїнська громадська Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Фахівці ДСНС області побудують своє «Місто рятувальників», де на гостей чекатиме виставка пожежно-рятувальної техніки, яка використовується у повсякденній бойовій роботі, святковий концерт, конкурсна програма з безліччю цікавих вікторин. До нашого козацького краю завітають колективи художньої самодіяльності підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій, Чернігівській, Миколаївській, Волинській, Вінницькій, Житомирській областей, які продемонструють загалу свої таланти.
8 жовтня о 09:00 запрошуємо мешканців та гостей Запоріжжя завітати до Міста рятувальників на Покровському ярмарку, яке розкинеться вздовж Набережної магістралі навпроти Центрального пляжу міста.
Також, усі бажаючі зможуть спостерігати за перебігом святкових заходів у режимі онлайн за посиланням: http://zp.dsns.gov.ua/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стартує благодійний телемарафон на підтримку воїнів-захисників України