З днем народження нашого міста Запоріжжя, дорогі земляки!

Цими осінніми днями наше славне, історично багате, виплекане своїми працьовитими та талановитими жителями Запоріжжя святкує свій день народження.
Запоріжжя – це козацька воля, це славнозвісна розлога Хортиця і могутній ревучий Дніпро, величний Дніпрогес і дивовижні музеї. Свято оберігаючи і передаючи від покоління до покоління багатовікові історичні надбання, запоріжці впевнено крокують у майбутнє. З року в рік, з дня у день наше улюблене Запоріжжя стає красивішим і сучаснішим, отримує обличчя справді європейського міста.
У День міста вітаю всіх і кожного, хто народився і виріс на прекрасній запорізькій землі, і хто свого часу приїхав сюди і залишився тут жити і працювати. Доземний уклін ветеранам війни і праці, які пережили страшні воєнні лихоліття і важкі часи відбудови. Спасибі сучасникам, які щомиті роблять наше місто кращим, долучаються до розвитку всіх сфер народного господарства. Запоріжжя – це всі ви, дорогі земляки, це люди і їхня праця!
Хай же квітне і розвивається наше славне Запоріжжя! Хай здоров’я, мир і злагода, добробут і Боже благословення панує у кожній запорізькій домівці! З Днем міста, дорогі запоріжці!

Голова Запорізької обласної
ради Григорій Самардак

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від щирого серця вітаю вас з Днем міста!