ПАО "Запоріжсталь" і Група Метінвест підвищили заробітну плату працівникам підприємств

ПАО “Запоріжсталь” і Група Метінвест з 1 жовтня 2016 р. підвищили заробітну плату співробітникам підприємств в середньому на 5%.

Це вже другий в поточному році перегляд накладів працівників, раніше цього року усім співробітникам була підвищена заробітна плата в середньому на 10%. Таким чином, з початку року заробітна плата металургів виросла в середньому на 15%.
Коментуючи підвищення заробітної плати на підприємствах Групи, Генеральний директор Метінвеста Юрій Риженков зазначив: “Зростання фонду оплати праці співробітників “Метінвеста” збільшить надходження до бюджетів міст, де розташовані підприємства групи – особливо тих, для яких вони є градоутворювальними. В першу чергу це Маріуполь, Запоріжжя, Кривий ріг і Авдіївка”.
Генеральний директор ПАО “Запоріжсталь” Ростислав Шурма зазначив, що підвищення заробітної плати допоможе частково компенсувати працівникам підприємства втрати від підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги: “Ми обіцяли трудовому колективу за першої ж нагоди підвищувати заробітну плату, зараз така можливість з’явилася. Ми прекрасно розуміємо ситуацію в якій опинився кожен громадянин України, і кожен працівник нашого комбінату в силу підвищення цін, в силу підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Тому, при першій ліпшій можливості, ми робитимемо все, щоб компенсувати ці втрати нашим працівникам”.
За словами Ростислава Шурми, завдяки останньому підвищенню заробітної плати на комбінаті “Запоріжсталь” кожен місяць місцевий бюджет м. Запоріжжя додатково отримуватиме 1 млн гривен. Також додатково більше 1 млн гривень поступатиме від комбінату і до Пенсійного фонду України.
Про це повідомляє прес-центр ПАО “Запоріжсталь”.