«Ми готові допомагати, але повинні розуміти ваше бачення реформування медичної ланки»,- Едуард Гугнін

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін на зустрічі з міськими та районними депутатами Токмаччини, на яку він прибув із директором Департаменту охорони здоров’я ОДА Вікторією Клименко. Зараз для Токмацької лікарні дуже складний та визначальний період – вирішується її майбутнє. Яким воно буде, наразі сказати складно, адже міські та районні урядники не дійшли до єдиної думки. Але ситуація потребує нагального рішення. Лікарня має борги по заробітній платі, за теплопостачання, загалом більше 7 млн. грн. Питання подальшої долі Токмацької ЦРЛ неодноразово порушувалося на всіх рівнях, та  ситуація залишається складною.
Токмацька міська рада прийняла рішення про передачу КУ «Токмацька ЦРЛ» в управління району. Депутати районної ради обговорювали це на засіданні 18-ї чергової сесії 27 вересня. Але питання, як утримувати лікарню району, залишилося без відповідей. Тому і звернулися за допомогою  до обласної влади. Едуард Гугнін і Вікторія Клименко на зустрічі з керівництвом міста та району, депутатами вислухали всі точки зору токмачан та розвіяли деякі їх міфи. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
За словами заступника голови ОДА, депутати на місцях повинні дійти згоди у вирішенні ситуації. Керівництву регіону треба думати про населення та якість надання медичних послуг (організація праці лікарів не повинна бути прив’язаною до ліжко-місць), про оптимізацію приміщень відділень, адже лікарня має великі приміщення, де взимку втрачається велика кількість тепла, тощо.
Загалом зустріч відбулася у жвавому діалозі, де всі мали змогу висловити свою думку. На завершення  посадовці наголосили на своїй позиції:  ми будемо з вами співпрацювати та шукати вихід із нелегкої ситуації за умови, якщо побачимо, з ким працювати і план дій цих людей. Для цього запропоновано і місту, і району створити спільну міськрайонну робочу групу з розробки моделі реформування токмацької системи медичного обслуговування, яка буде тісно співпрацювати з облдержадміністрацією. Перша робоча зустріч запланована на вівторок, 11 жовтня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За 9 місяців 2016 року ЧАО “Запоріжвогнеупір” на 71% збільшив податкові відрахування до місцевого бюджету