Запорізький аеропорт може отримати близько 50 млн грн для ремонту злітно-посадкової смуги

Запорізький аеропорт, як учасник Державної програми розвитку аеропортів до 2023 року, наступного року може отримати близько 50 млн грн для проведення ремонтних робіт злітно-посадкової смуги. Це питання сьогодні, 6 жовтня, обговорив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом під час засідання в Кабінеті Міністрів України за участю членів Асоціації міст.
-Вже сьогодні бажають вкладати гроші в Запорізький аеропорт. інвестор бачить перспективу розвитку нашого аеропорту і, я упевнений, що вже незабаром запоріжці і гості нашого міста побачать ті зміни, які будуть там проведені : починаючи з ремонту дороги в аеропорт і закінчуючи будівництвом нового сучасного терміналу, – зазначив Володимир Буряк. Міський голова акцентував на тому, що силами міста вдається притягати інвесторів, а також проводити реконструкцію терміналу аеропорту. Тому логічним було б з боку держави прийняти рішення про співфінансування такого стратегічного об’єкту, яким є запорізький аеропорт і виділити гроші на ремонт унікальної злітно-посадкової смуги.
Остаточне рішення про фінансування ремонту злітно-посадкової смуги запорізького аеропорту буде прийнято при затвердженні Державного бюджету України на 2017 рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Запоріжжя отримало більше 600 мільйонів гривень від податку на доходи фізичних осіб