Піротехніки ДСНС знищили 13 вибухонебезпечних предметів часів війни

10 жовтня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Заповітне К. Дніпровського району, в полі виявлено підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.
Групою розмінування АРЗ СП м. Запоріжжя вилучено та знешкоджено 1 одиницю авіабомби ФАБ-100 та 12 одиниць набої кал. 7,62 мм. часів минулих війн. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в Запорізькій області.
Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.
Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:
-припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;
–в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;
–організувати охорону небезпечного місця;
–не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.
Виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил техніки безпеки.