ПАО "Запоріжсталь" профінансував реабілітаційно-оздоровчий відпочинок вихованців регіонального центру "Інваспорт"

ПАО “Запоріжсталь” профінансував реабілітаційно-оздоровчий відпочинок в період осінніх канікул для вихованців Запорізького регіонального центру “Інваспорт”, які мають проблеми зі зором і опорно-руховим апаратом. На ці цілі комбінат виділив 40 тис. гривень.
У кінці жовтня 17 вихованців “Інваспорта” віком від 7 до 16 років повноцінно відпочинуть і оздоровляться в здравниці м. Енергодара (Запорізька обл.). Для дітей щодня проводитимуть тренування в плавальному басейні, тренажерному залі і різноманітні реабілітаційні заходи, спрямовані на зміцнення фізичного і духовного здоров’я. Також для юних спортсменів організують збалансоване калорійне харчування. Про це повідомляє прес-центр ПАО “Запоріжсталь”.
ПАО “Запоріжсталь” надає системну підтримку ЗРЦ “Інваспорт”. У 2015-2016 роках комбінат профінансував організацію літнього оздоровчого відпочинку вихованців центру. Крім того, комбінат щорічно надає на безкоштовній основі зали для тренувань в спортивному манежі ПАО “Запоріжсталь” спортсменам ЗРЦ “Інваспорт”, а також декільком відділенням дитячо-юнацької школи з легкої атлетики і тхеквондо. Щорічно на ці цілі комбінат направляє понад 200 тис. гривень.