Штормова погода налагоджується на території смт.Кирилівка

Станом на 11:30 13 жовтня на території смт. Кирилівка штормова погода налагоджується – вітер східний з поривами до 8 м/с, температура повітря + 14 0С, без опадів.
Нагадаємо, 12 жовтня у Якимівському районі, смт. Кирилівка, внаслідок несприятливих погодних умов, які щорічно виникають в осінньо-зимовий період і пов’язані зі зміною циклонів  пориви південно-східного вітру  підвищилися до 15-20 м/с. Внаслідок цього сталося підняття ґрунтових вод та утворилися значні нагінні морські хвилі.
У результаті – вода потрапила на території 25-30 баз відпочинку на Федотовій косі смт. Кирилівка. Всього На Федотовій косі між смт. Кирилівка та с. Степок знаходяться близько 150 баз відпочинку.
Підтоплення відбулося на тих базах, котрі знаходяться у низинах на відстані 20-30 м від берегової лінії. Будинки баз відпочинку побудовані на сваях завдяки чому вода до них не потрапила. Глибина підтоплення територій складала 15-20 см.
Асфальтована дорога між смт. Кирилівка та с. Степок не затоплена рух безперешкодний. Відпочивальників на території курорту немає, на деяких базах знаходяться лише охоронці, які за допомогою не зверталися. Внаслідок негоди постраждалих немає, руйнування конструкцій баз відпочинку не відбулося. Загрози підтоплення та руйнування інфраструктури смт Кирилівка також немає.
Ситуація контрольована, проводиться постійний моніторинг, підрозділи ГУ ДСНС України у Запорізькій області знаходяться у бойовій готовності до дій за призначенням. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Запорізькій області.