ПАО "Запоріжсталь" профінансував проведення футбольного турніру ДЮСШ "Металург"

ПАО “Запоріжсталь” підтримав дитячо-юнацьку спортивну школу з футболу “Металург” в проведенні турніру “Забий свій гол” серед команд 2-х і 3-х класів запорізьких шкіл.
У турнірі взяли участь більше 200 учнів 2008 року народження з 17 шкіл Дніпровського району. За підсумками змагань кращою визнана команда ОШ № 87, на другому місці – збірна ОШ № 31, на третьому – команда ОШ №29, на четвертому – ОШ № 66. Усі переможці відзначені кубками і грамотами. Найкращим гравцем змагань визнали учня ОШ № 87 Кирила Дубину. Турнір також носив селекційний характер – кращі гравці шкіл, що брали участь в турнірі, отримають пропозицію займатися футболом в ДЮСШ “Металург”.
Комбінат “Запоріжсталь” системно допомагає ДЮСШ “Металург”, надаючи підтримку в організації навчально-тренувального процесу, а також участі в змаганнях. У 2016 році на ці цілі комбінат видіив більше 1,6 млн гривень.
Завдяки допомозі підприємства юнацькі команди U – 14, U – 15, U – 16 і U – 17 повноцінно завершили Чемпіонат України 2015/2016 в дитячо-юнацькій лізі серед команд вищої ліги, а також стартували в новому сезоні 2016/2017 року. Влітку для юних футболістів ДЮСШ “Металург” за підтримки комбіната “Запоріжсталь” були організовані спортивні збори.
Про це повідомляє прес-центр ПАО “Запоріжсталь”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Україна олімпійська» починає прийом робіт