Більше 20 тисяч мешканців області знайшли постійну роботу

Протягом січня-вересня 2016 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 61,3 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості.
За сприяння служби зайнятості протягом січня-вересня 2016 року 20,5 тис. безробітних знайшли роботу, з них 486 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, та 177 осіб отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації власної справи; 7,0 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку  2016 року 111 громадян отримали ваучери на навчання та підвищення кваліфікації згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, з яких 109 осіб старших 45 років, 2 особи – з числа ВПО.
З початку року 10,3 тис. безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.
Станом на 1 жовтня 2016 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 18,8 тис. безробітних.
«Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 жовтня 2016 року становила 1237 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії висококваліфікованих робітників – слюсарі, електрогазозварники, водії, кухарі, продавці, молодші медсестри, швачки та інші представники робочих професій. Також мають попит фахівці з високим рівнем кваліфікації – бухгалтери з відповідним досвідом роботи, менеджери, лікарі» – повідомила начальник відділу статистики та прогнозування Запорізького обласного центру зайнятості Марина Одинець.

Відділ організаційно-інформаційної та архівної справи ОЦЗ,тел.233-11-47