“РИБАЛЬСЬКІ ІГРИ ПАТРІОТІВ”

"РИБАЛЬСЬКІ ІГРИ ПАТРІОТІВ"

Громадська організація “Товариство Ветеранів АТО Запоріжжя”, БФ “Життя України” і газета “Рибальський вісник”, після Дня захисника України провели перший риболовецький фестиваль в Запорізькій області для ветеранів і воїнів АТО, який відбувся на ставку “Новоіванівський” (с. Новоіванівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл.).
Захід організовано з метою поліпшення умов психологічної адаптації військових, які пройшли бойові дії на сході країни, для внесення позитивного внеску в процес відновлення і реабілітації природними чинниками і рибним ловом.
Напередодні змагань організаторів не покидала думку про погодні умови, в усій Запорізькій області йшли дощі, які змінювалися сильним поривчастим вітром, але до Покриви Пресвятої Богородиці погода налагодилася. Водойма зустріла ветеранів і воїнів АТО, сухою і малохмарною погодою. Тепла і затишку додавала присутність рідних і близьких, що створювало воістину сімейну атмосферу.
Перед початком змагань, головний суддя Павло Попов (журналіст “РВ”) провів реєстрацію і після нетривалого інструктажу і ознайомлення з особливостями водойми, почався риболовецький турнір. Поки рибалки підбирали ключики до вередливих в цю пору мешканців водойми, група підтримки насолоджувалася прогулянками парковою територією, збираючи гриби, плоди глоду і солодку аличу, на вогнищі закипала вода для чаю і кави.
Для дітей, журналісти газети “Рибальський вісник” і волонтери БФ “Життя України, провели індивідуальні вікторини на іхтіологічну тему, поставили питання про риболовецькі снасті, наживки і способи лову. Кожен з конкурсантів отримав подарунки.
На той час як риболовецький турнір добігав кінця, в таборі фестивалю організатори готували подарунки для переможців і учасників, а кухарі 55-артелерійської бригади озброїлися для подання святкового обіду.
По закінченню змагань судді почали підводити підсумки, а учасники розмістилися за святковим столом. Воїни говорили про побратимів, які воюють на сході країни, згадували про загиблих, звучали вітання з Днем захисника України.
Офіційну частину відкрив депутат обласної ради Віталій Юрійович Лупиніс, організатор і меценат фестивалю, він побажав учасникам міцного здоров’я і успіхів в цивільному житті. Після вступного слова, організатори подякували спонсорам фестивалю і оголосили переможців риболовецького турніру.

1924 201016
Перше місце зайняла єдина представниця прекрасної статі Тетяна Момот, якій і дістався головний приз змагань – двомісний човен “Колібрі”. До речі, подарунки отримали усі учасники риболовецького турніру, нагородження проводив організатор і засновник фестивалю “РИБАЛЬСЬКІ ІГРИ ПАТРІОТІВ” – депутат міської ради Олег Олександрович Коломієць.
Редакція газети “Рибальський вісник” переживає величезну радість, що стоїть у витоків основи фестивалю і сподівається, що наступного року, це реабілітаційне свято природи і рибного лову, пройде з ще більшою кількістю учасників і їх близьких.
Хочемо подякувати БФ “Фонд сприяння обороні Запорізько їобласті” і БФ “Життя України”, громадську організацію “Товариство Ветеранів АТО Запоріжжя”, компанію “Оболонь”, виробника литого посуду компанію “Силумін”, компанію ТОВ “Риф-Січ”.
Величезне спасибі командирові штабу ГФ “Січ кордон” Сергію Кисіль (суддя змагань), командирові 55-ої артбригади Сергію Євгенійовичу Брусову, президентові благодійного фонду “Фонд сприяння обороні Запорізько їобласті” Катерині Акулі, голові “Товариство Ветеранів АТО Запоріжжя” Денису Безтужеву.

1914 201016

Марк БОНДАРЬ