Фантазії у стилі декупаж

Фантазії у стилі декупаж

Давно і добре знайома зі своєю сусідкою Лідією Замковою. Знаю,що вона дуже любить рідне місто,природу,квіти,захоплюється фотографією і рукоділлям. Але коли побачила її творчі роботи на виставці «Чарівний декупаж» у Оріхівському районному краєзнавчому музеї,була вражена польотом фантазії цієї надзвичайної жінки.
Вона – випускниця Дніпропетровського національного університету ім.О.Гончара, схильна до точних наук, працювала на відповідальних посадах. Але як виявилось, постійно мріяла втілити свої творчі задуми у реальні речі. Її умілі руки створили дивні предмети завдяки оригінальному оформленню у техніці декупаж.

656879
Так з’явились цікаві,витримані у яскравих кольорах тематичні композиції «Сонячний листопад», «Рожеве літо», «Зимова казка», «Вишиванки», «Блакитні фантазії», «Зелена поляна», «Кавовий аромат», «Французький бульвар», «Літній коктейль».
На виготовлених Лідією Михайлівною предметах – різні сюжети, і вони свідчать про витончений смак талановитого автора. Її вироби можуть стати окрасою сучасного інтер’єру будь-якого житла.

Тамара КУРОЧКІНА,
Фото автора.