Юрій Луценко представив нового прокурора Запорізької області

Під час робочої поїздки до Запоріжжя Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив колективу прокуратури Запорізької області та правоохоронцям нового керівника регіонального відомства.

Участь у заході взяли представники місцевої та обласної влади. Зокрема, на представленні нового очільника обласної прокуратури були присутні голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та його перший заступник Дмитро Давтян. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
Екс-прокурора Олександра Шацького звільнено наказом від 18 жовтня ц. р. за неналежне виконання посадових обов’язків при роботі з державною таємницею. Проте, говорячи про причини звільнення Шацького, Генеральний прокурор серед іншого відзначив, що за останній рік відбулися неприпустимі публічні протистояння між обласним прокурором і головою облдержадміністрації Костянтином Брилем. І підкреслив, що через подібне протистояння страждала робота всього регіону.
Разом з тим, Юрій Луценко подякував Олександру Шацькому, який обіймав посаду прокурора області «в непростий час».
-У Запоріжжі Україна змогла утримати владу завдяки тому, що патріотам вдалося стримати в області бандитизм, який міг спровокувати окупацію в регіоні, так, як це сталося в Донецьку і Луганську. Звичайно, я підтримую те, що прокуратура не повинна підпорядковуватись органам місцевого самоврядування, але співпрацювати з ОДА потрібно. Не так, як минулий прокурор, – зазначив Генеральний прокурор України.
Також Юрій Луценко представив нового очільника облпрокуратури Валерія Романова. Строком на п’ять років прокурором Запорізької області Генеральна прокуратура України призначила колишнього заступника обласного прокурора Харківщини.
Роботі в органах прокуратури п’ятдесятирічний Валерій Романов присвятив останні 23 роки, за які він встиг попрацювати в багатьох містах України. Останнім часом обіймав посаду прокурора Дніпропетровської області, після чого був переведений  заступником прокурора Харківської області.
За словами Юрія Луценка, новопризначений прокурор області повинен відновити взаємодію з усіма гілками влади в регіоні, припинити піар-війну в ЗМІ, натомість – разом з ними «воювати зі спільним ворогом».