Шановні!

Щиро вітаю вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!
73 роки тому наша держава зробила визначний внесок у звільнення України та Європи від гітлерівських окупантів. Тож шанобливе ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, а також до всіх її ветеранів, учасників українського визвольного руху та жертв нацизму є нашим священним обов’язком. Ми маємо вшанувати кожного, хто боровся з «коричневою чумою», а також всіх жертв страшної війни. І попри складну економічну ситуацію, українська влада буде робити все, щоб учасники Другої світової відчували увагу влади та суспільства України.
Наш народ приніс чималу жертву у справі вигнання нацистів.  Проте, після перемоги 1944 року, Україна опинилась під іншим пануванням. Дії радянської влади призвели до масових репресій та депортації сотень тисяч українців, кримських татар та інших націй. Тож сьогодні ми готові зі зброєю в руках рішуче відстоювати незалежність та територіальну цілісність держави.
Впевнений, що окуповані землі будуть обов’язково повернуті, адже українська армія не посоромить подвигів своїх пращурів. Наша держава давно заслужила на мир та спокій. Тож нехай вони панують в кожному домі та кожному серці!

З повагою,
Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль