Від промислового до креативного кластеру!

Освітній проект «Бізнес просвіта», започаткований міжнародною громадською організацією «Україна.Всесвіт.Майбутнє.», стартує із міста Запоріжжя 11-13 листопада цього року.
Бізнес-просвіта – це триденний курс, що дає базове розуміння теорії маркетингу та менеджменту, знайомить слухачів з середовищем українського креативного бізнесу та детально розглядає кожен етап створення та розвитку власної справи.
Метою проекту є сприяння розвитку креативного підприємництва в містах південно-східної України.
Аудиторія проекту – студенти старших курсів та випускники ВНЗ, які стоять перед вирішенням надважливого питання: «Що робити далі?». Тож завдання курсу – продемонструвати слухачам всі переваги зайнятості у власному бізнесі.
Курс складається з чотирьох блоків:
1.Економіка сучасного світу.
2. Як зацікавити інвестора.
3. Бізнес просвіта. Блок передбачає виступ молодих підприємців, представників креативного бізнесу, чиї бренди/проекти вже зарекомендували себе на ринку.
4. Командне змагання «Майстерня бренду».
За результатами змагання краща команда отримає винагороду – дводенну екскурсію до Києва «Київ креативний». Переможці відвідають вже відомі компаніі та проекти в галузі креативного підприємництва.
Екскурсія «Київ креативний» проводиться за підтримки комбінату Запоріжсталь.
 Курс є безкоштовним. Програму розроблено за підтримки факультету економічних наук національного університету «Києво-Могилянська Академія».
Курс в Запоріжжі проходить за підтримки Запорізського Національного Університету
Реєстрація на участь у події: http://www.ukraina-vsesvit.com/osvita/
Кількість місць обмежена.
Ірина Корисько, голова організації «Україна. Всесвіт. Майбутнє».  «Проект є нашим внеском в процеси європеїзації та децентралізації міст південно-східної частини України. Ми впевнені, що індустріальні міста повинні мати сучасне обличчя. Перед стартом проекту ми провели дослідження серед запорізьких студентів та запитали, чи бажають вони створити власний бізнес. Результати дослідження показали, що майже половина опитаних (43%) мріють мати власну справу, проте основною перепоною на їх шляху є не розуміння бізнес-процесів. Ми звернулися до Києво-Могилянської Академії та разом з ними склали план курсу. Віримо, що після участі в «Бізнес – просвіті» хоч би десяток молодих людей втілять свої бізнес ідеї в своєму рідному місті».
Олександра Гуменна, декан факультету економічних наук НаУКМА: «Усім нам дуже хочеться, щоб вітчизняний ринок поповнювався багатьма якісними позиціями із штампом «Made in Ukraine» замість звичного «Made in China». Реальні приклади успішних стартапів від їх засновників надихатимуть потенційних підприємців на реалізацію власних ідей та проектів. На нашу думку, те, що першим містом-учасником буде Запоріжжя, є дуже правильним рішенням, адже розвиток креативної економіки в регіоні цілком може стати запорукою сталого економічного розвитку та відходу від моделі індустріального міста».

Дата: 11-13 листопада
Місце: 3й корпус ЗНУ, аудиторія 307 (вулиця Гоголя, 62)