Рятувальники запорізького гарнізону посилюють профілактично-роз’яснювальну роботу з населенням щодо небезпек осінньо-зимового періоду

З метою впливу на свідомість громадян, попередження про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки під час осінньо-зимового опалювального періоду та інформування щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, 31 жовтня у дев’яти районах Запорізької області відбулися профілактичні рейди. Так, рятувальники Запорізького, Мелітопольського, Василівського, Приморського, Якимівського, Вільнянського, Великобілозерського, Пологівського, Розівського р-н провели бесіди з населенням щодо безпечного обігріву осель та загальних сезонних ризиків, які притаманні холодній порі року. Фахівці ДСНС розповіли населенню про основні правила облаштування та експлуатації пічного опалення та закликали людей бути обачними та відповідально ставитися до виконання елементарних правил безпеки, оскільки найбільша кількість пожеж та загибелі на них людей виникає через несправність пічного, газового та електрообладнання та необережне поводження з вогнем. Сім’ям з маленькими дітьми нагадали про те, що малечу не можна залишати наодинці із увімкненими побутовими електричними та газовими приладами, сірниками та запальничками, легкозаймистими рідинами. Також, акцентували увагу громадян на тому, що жертвами власної згубної звички часто стають курці, особливо ті, які звикли палити у ліжку та зазначили, що саме цей фактор зазвичай спричиняє трагедії та завдає значних матеріальних збитків.
У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи, громадяни отримали інформаційні пам’ятки та тематичні листівки з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних подій. Про це повідомляє прес-службу ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ТЕЛЕФОНУЙТЕ «101»!