ДЮСШ "Металург" презентувала нову форму і емблему

Дитячо-юнацька спортивна школа по футболу “Металург” презентувала громадськості нову емблему і форму. Нова форма юним футболістам була придбана за підтримки комбінату ПАТ “Запоріжсталь”. Крім того, комбінат забезпечив усі 13 команд ДЮСШ “Металург” різного віку літньою і зимовою ігровою формою та екіпіровкою для повноцінного тренувального процесу.
На створення міської дитячо-юнацької спортивної школи “Металург” і її зміст до кінця 2016 року з міського бюджету було виділено 1 мільйон 113 тисячі гривен. Це забезпечило часткову виплату заробітної плати усього тренерського складу, а також харчування футболістів, купівля ігрової, парадної, і зимової екіпіровки, закупівля спортивного інвентаря (м’ячі, фішки, конуси, тощо). Міська рада надає учбово-тренувальну базу на Великому Лугу, для організації і проведення матчів чемпіонату міста і чемпіонату України.
Великий вклад в розвитку ДЮСШ “Металург” було зроблено комбінатом “Запоріжсталь”. Комбінат системно допомагає ДЮСШ “Металург” в організації учбово-тренувального процесу, а також участі в змаганнях. Комбінат “Запоріжсталь” в 2016 році виділить більше 3,5 мільйонів гривен. При цьому комбінат “Запоріжсталь” вже зробив допомога ДЮСШ “Металург” у розмірі більше 2,25 млн на розвиток ДЮСШ “Металург”. Комбінат “Запоріжсталь” допоміг нормально відіграти футбольний сезон дитячих команд U15/16, організовував участь команд ДЮСШ що вийшли у фінальну частину, сплатив преміальні для тренерського складу за підсумками минулого сезону, організував проведення літніх тренувальних зборів, і надає системну допомогу школі для участі в новому футбольному сезоні.
Команди ДЮСШ “Металург” U-14/15/16/17 стартували в новому сезоні чемпіонату України дуже успішно, і на даний момент займають призові місця: U14 – 3 місце (11 очок), U15 – 2 місце (13 очок), U16 – 3 місце (14 очок), U17 – 6 місце (8 очок). Окрім тренувальної діяльності, спецкласи проходять сумісне навчання в загальноосвітніх установах. Хлопці тренуються в професійному режимі, у них є весь необхідний спортивний інвентар (м’ячі, фішки, екіпіровка). Також для, спецкласів забезпечено харчування, оренда житла для приїжджих, медикаменти. Ми знаємо, що у команди попереду великі перемоги, такі як Еліт Ліга, в яку команди прагнуть потрапити. Тренерський склад і усі вихованці ДЮСШ “Металург” обов’язково доб’ються поставленої мети.

За інформацією прес-служби ДЮСШ “Металург”