Запорізькі митники оформили понад 40 тис. електронних митних декларацій

З початку року Запорізькою митницею ДФС оформлено майже 46 тисяч митних декларацій, з них 99,5% – в електронному вигляді.

За аналогічний період 2014 року електронні митні декларації становили 99,2% від усього обсягу декларацій, що підтверджує ефективність та доступність такого електронного сервісу.
Серед загальної кількості електронних декларацій більшість складають експортні – 30,4 тис. шт. Імпортних декларацій в електронному вигляді оформлено понад 15 тис. шт., транзитних – 65.
–Розвиток системи електронного декларування товарів у Запорізькому регіоні має позитивні тенденції. Митна декларація та інші документи, подання яких органам доходів і зборів передбачено Митним кодексом України, оформлені на паперовому носії та у вигляді електронних документів, мають однакову юридичну силу, – зазначив в. о. начальника Запорізької митниці ДФС Сергій Черкунов.
Також він наголосив, що електронне декларування сприяє прискоренню митного оформлення товарів: середній час митного оформлення однієї митної декларації складає за наведений період часу 1 годину 21 хвилину. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Надходження акцизного податку з продажу зросли на 40 мільйонів гривень