У Запоріжжі відкрили курси безкоштовної англійської для дітей із малозабезпечених сімей

У Запорізькій обласній бібліотеці відбулося відкриття Програми малих стипендій з вивчення англійської мови («English Access Microscholarship Program») для дітей із малозабезпечених родин.

Програма Access вже декілька років проводиться за підтримки Посольства США в декількох містах України. Її мета – допомогти дітям із малозабезпечених родин у поглибленому вивченні англійської, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України. Працює програма і у Чернігівці і Токмаку нашої області. Нарешті відкрилися курси в місті Запоріжжі. Про це повідомляють оганізатори на офіційній сторінці “Арт-Простору” у соціальній мережі фейсбук. 
Виступаючі на відкритті, координатор програми Access у Запоріжжі Микола Колодяжний зазначив, що для міста це ще одна з можливостей покращити якість навчання місцевої молоді та підвищити її спроможність до самореалізації у сучасному світі.
Джон Сілвер, представник Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, підкреслив, що одне із завдань програми – це не тільки навчання англійській, а й розвиток комунікаційних навичок дітей. Під час занять вони навчатимуться спілкуватися із однолітками та дорослими, формулювати та висловлювати власну думку тощо.
Від імені місцевої влади за надану чудову можливість для запорізьких дітей подякувала Валентина Хіврич, представниця Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА.
Заняття проходитимуть декілька раз на тиждень у приміщенні Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки. Проводити їх будуть відібрані за конкурсом викладачки англійської мови. Учасники програми безкоштовно отримають підручники. Окрім того, для них будуть проведені спеціальні навчальні сесії на базі дитячих таборів під час літніх канікул.
Під час відкриття дітям, які вже пройшли відбір до програми, були вручені листи від Посольства США в Україні, що засвідчують їх участь. Набір до навчальної групи триває, щодо чого необхідно звертатися до координатора проекту у Запорізькій області Миколи Колодяжного. Хоча від кандидатів на участь у програмі не вимагається високого рівня знань з англійської мови, вони повинні засвідчити свою загальну належну успішність в школі і мотивацію до навчання.
Контакти для довідок:
Гайдамашко Андрій Андрійович, Project Harmony, Inc. (PH International): тел.: 050-446-58-61, ел.пошта: andriy.haidamashko@ph-int.org;
Колодяжний Микола Миколайович, громадська організація «Центр мистецтв «Арт-Простір»: тел. 067-614-10-53; 095-155-87-55.