У Запоріжжі закуповують інвентар для дитячих спортивних шкіл

Міська влада приділяє підвищену увагу розвитку фізкультури і спорту в обласному центрі. Близько 4,5 млн грн. виділено на придбання спортінвентарю для дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Сьогодні заступник міського голови Анатолій Пустоваров урочисто вручив вихованцям ДЮСШ №11 велосипеди, які були придбані за рахунок коштів міського бюджету.
«Розвивати спорт важливо і потрібно, але у фінансовому плані це не завжди вдавалося. У цьому році міський голова Володимир Буряк поставив завдання приділити підвищену увагу спорту. За рік міська влада впровадила кілька системних програм, спрямованих на розвиток спорту в Запоріжжі. Однією з таких програм стала закупівля інвентарю для дитячих спортивних шкіл. І сьогодні ми вручаємо 8 велосипедів, які закупили для ДЮСШ №11», – розповів Анатолій Пустоваров.
Велосипеди отримали кращі тріатлоністи: переможець і призер чемпіонатів України з тріатлону Олександра Павлова, призер чемпіонатів України Данило Лаврушин, призери етапів дитячої тріатлонної ліги Терентьєва Анастасія, Варвара Трубарова, Григорій Немзер, Станіслав Герасименко, Юрій Лаликін, Ілля Білоус. Заступник міського голови побажав юним спортсменам високих здобутків та перемог. Хлопці подякували міській владі за надану увагу і турботу, за розвиток молодіжного спорту в Запоріжжі.