У палаці культури "Дніпроспецсталь" відбувя гала-концерт "Зорепад-2016"

5 листопада 2016 року в Палаці культури «Дніпроспецсталь» гала-концертом завершився обласний молодіжний фестиваль естрадного мистецтва «Зорепад». З 1991 року, завдяки підтримці Запорізької облдержадміністрації та Запорізької обласної ради, він збирає обдаровану молодь з усіх куточків Запорізького краю.
І цього року, Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації разом із комунальною установою «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради організували проведення ювілейного ХХV фестивалю «Зорепад», з метою пошуку і розкриття творчих здібностей виконавців, самореалізації молоді, її духовний та культурний розвиток.
За роки свого існування «Зорепад» прийняв на відбіркових турах кілька десятків тисяч молодих артистів Запорізької області. Цьогорік фестиваль не менш активно користувався популярністю серед молодих виконавців, танцюристів, акторів, артистів циркового/оригінального жанрів. Впродовж жовтня 2016 року проходили відбіркові та фінальні тури у таких містах: Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Токмак, Василівка.
Творчі виступи учасників Фестивалю оцінювало журі, у складі якого: представники Запорізької обласної асоціації естрадного мистецтва України, сучасні виконавці та співаки, викладачі вузів області, лауреати багатьох міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсів, режисери та інші. Головою журі фестивалю «Зорепад» є начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Власова Наталя Федорівна, директором фестивалю – заслужений працівник культури Артемьєв Володимир Євгенович.
Журі оцінювало конкурсантів більше ніж з 10 населених пунктів Запорізької області. 28 та 29 жовтня 2016 року у ПК «Орбіта» відбувся фінал фестивалю, де з 54 представників різних районів області було відібрано  24  учасника гала-концерту, які на думку журі представили найяскравіші виступи, розкрили свій талант, продемонстрували вміння триматися на сцені, створили гармонійний артистичний номер.
Наше неупереджене та справедливе журі фестивалю особисто обрало найкращих танцюристів, вокалістів, музикантів та представників циркового жанру, віком від 14 до 35 років.
Напередодні гала-концерту члени конкурсної комісії  проводили заняття з учасниками гала-концерту, відпрацьовували спільні номери, проводили репетиції фінального виходу.
Гран-прі фестивалю отримали вихованці циркової студії «Летучая мышь» Соромотін Фелікс та Книш Михайло, які вразили усіх цікавим виступом – «Еквілібр на вільному дроті».
Відзначені дипломами та кубками лауреати фестивалю у традиційних номінаціях – цирковий і оригінальний жанр, сучасна хореографія, сучасна пісня, інструментальна музика, розмовний жанр, авторська пісня.
Також взяли участь у концертній програмі солісти гурту «Хорта» Юрій Юрченко та Юлія Куценко, солісти студії “Art-Style” Антон Якубовский (фіналіст телевізійного проекту “Голос країни”) та Герман Романченко (фіналіст всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Червона рута”), а також переможець Міжнародного телевізійного конкурсу артистів естради, володар 1-ї премії «Зорепад-2002» Дмитро Іванов.
Організатори заходу разом із фіналістами фестивалю «Зорепад» влаштували для глядачів незабутній концерт, яскраве свята музики, пісні, танцю та прекрасного настрою!