У рамках громадської екологічної акції "Врятуємо Дніпро разом"! у річку Дніпро випущені 10 тисяч мальків

ПАТ “Запоріжсталь” п’ятий рік поспіль проводить екологічну акцію “Врятуємо Дніпро разом”! 5 листопада 2016 року у рамках екологічної ініціативи у річку Дніпро випустили близько 10 тисяч мальків білого товстолоба і Амура – природних річкових меліораторів, з дна Дніпра піднято 500 кг сміття. Також у 2016 році у рамках екологічної акції “Врятуємо Дніпро разом”! на Набережній магістралі відбувся суботник “Чисте місто”.
У масштабній екологічній ініціативі “Врятуємо Дніпро разом”! взяли участь 1100 запорожців: студенти, представники громадських організацій, небайдужі городяни, а також представники Обласної федерації підводного полювання, дайвінгу і рибальства, міської організації мисливців і рибалок, та національного заповідника “Хортиця”.
“Ми проводимо акцію “Врятуємо Дніпро разом”! з 2012 року і з кожним роком її масштабність росте. За цей час у рамках акції в Дніпро випустили 130 тисяч мальків, щорічно чистимо русло і берегову лінію уздовж Набережної. Для нас питання охорони довкілля – це не лише екологічна модернізація комбінату, але і оздоровлення екосистеми усього регіону. Тільки такий комплексний підхід до питання дає добрі результати”, підкреслив Генеральний директор ПАТ “Запоріжсталь” Ростислав Шурма.
У ході акції “Врятуємо Дніпро разом”! окрім зарибнення, водолази Обласної федерації підводного полювання, дайвінгу і рибальства провели очищення дна Дніпра. За підсумками суботника “Чисте місто” на береговій лінії Набережної магістралі було зібрано і вивезено близько 16 тонни сміття.
У рамках екологічної акції “Врятуємо Дніпро разом”! відбувся суботник і на острові Хортиця. Тут, на місці нежитлової будівлі, прибирали сміття і будматеріали, завезли ґрунт і висадили дерева та траву.
Зазначимо, що у 2016 році це завершальний етап екологічної акції “Врятуємо Дніпро разом”!. Раніше у квітні і вересні ПАТ “Запоріжсталь” у рамках акції провів екологічні квести для 100 школярів на острові Хортиця.