Запорізька митниця ДФС контролює дотримання прав інтелектуальної власності під час митного оформлення

Запорізькі митники постійно аналізують результати оформлення товарів на предмет недопущення незаконного митного оформлення товарів, що внесені до митного реєстру об’єктів права інтелектуальної власності.
Аби на територію України та Запорізької області, зокрема, не потрапив контрафакт, фахівці митниці щоденно перевіряють бази даних митних декларацій, які знаходяться в роботі, та оформлених за попередній період.
За 10 місяців 2016 року співробітники Запорізької митниці ДФС здійснили 109 призупинень митного оформлення товарів. Також, з початку року було здійснено 2 призупинення митного оформлення за власної ініціативи. Після отримання листів від осіб, вповноважених представляти інтереси власників прав на знаки для товарів і послуг, митне оформлення зазначених товарів було завершено.
Крім того, було складено протокол про порушення митних правил за статтею 476 Митного кодексу України (переміщення товарів через митний кордон України з порушенням прав інтелектуальної власності). Матеріали справи передано до суду. За результатами судового розгляду винесена постанова про конфіскацію товару – підшипників для промислового обладнання.