В Енергодарі висаджували дерева миру

У Міжнародний день попередження експлуатації навколишнього середовища під час війни і військових конфліктів, який світова спільнота відзначає 6 листопада, в Енергодарі   представники Екологічного бюро Української греко-католицької церкви організували і провели громадську  акцію «Посади дерево миру».
Актуальність цієї дати в Україні, де в двох областях іде справжня війна, важко переоцінити. Крім людей, Донеччина та Луганщина втрачає природні ресурси — через обстріли та замінування полів та лісів екології сходу України загрожує катастрофа…
Спеціально до цієї дати Екологічне бюро Української греко-католицької церкви зазвичай  проводить акцію «Посади дерево миру». Його представники зв’язалися з екоактивістами та громадськістю  по всій країні та допомогли організувати суботники з висадженням дерев. Так сталося і в Енергодарі — отець Михайло Неїжмак, який навесні, напередодні 26 квітня — річниці Чорнобильської трагедії, вже проводив подібну акцію,  знову залучив місцеву громаду до доброї справи.
Волонетри ГО «Об’єднання учасників АТО та волонтерів» та ЦК «Азов» висаджували дерева біля пам’ятного знаку «Герої нашого часу» — туї та клени надало Екологічне бюро УКГЦ. На додачу активісти принесли і свої саджанці  — калину, обліпиху, фруктові дерева.

За матеріалами venergodare.info