На роботу – в армію. Професія - «військовослужбовець за контрактом»

9 листопада, в Запорізькому обласному центрі зайнятості шукачів роботи знайомили з вакансіями Міністерства оборони України.
Представник Запорізького обласного військового комісаріату оголосив на Ярмарку вакансій, організованому для безробітних громадян м. Запоріжжя, перелік вакантних посад. Це вже 10-й захід, проведений цьогоріч, на замовлення облвійськкомату.
Сьогодні дізнатися про умови військового контракту, місця служби, грошове забезпечення та іншу корисну інформацію прийшли 85 безробітних, які перебувають на обліку в центрах зайнятості міста Запоріжжя.
За словами Ольги Тараканової, начальника відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ЗОЦЗ, станом на 1 листопада, працевлаштувався на військову службу за контрактом 201 безробітний, в тому числі 132 безробітних демобілізованих учасників АТО. «Військова служба за контрактом є реальним шансом працевлаштування з високою заробітною платою та широким комплексом соціального забезпечення. Для всіх, хто бажає більш докладно дізнатися про професію «військовослужбовець за контрактом», в інформаційних секторах усіх центрів зайнятості області розміщена корисна інформація військових комісаріатів щодо умов проходження військової служби за контрактом, а також під час Ярмарків вакансій, які відбуваються в усіх центрах зайнятості області».
Сергій К. демобілізований учасник АТО розповів: «Після демобілізації повернувся додому, до мирного життя, але з роботою не визначився, бо не маю фаху. В центрі зайнятості запропонували пройти профнавчання за професією «газозварювальник». А сьогодні отримав цікаву пропозицію, і контрактна служба в армії стане для мене добре оплачуваною роботою, і навчитися новій спеціальності теж можна».
Спільні заходи центрів зайнятості області з військкоматами щодо інформування громадськості та залучення зареєстрованих безробітних до проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України триватимуть і надалі.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ЗОЦЗ
тел. 233-11-47, 214-97-32