Фахівці-піротехніки знешкодили 28 одиниць вибухонебезпечних предметів часів минулих війн

Фахівці-піротехніки знешкодили 28 одиниць вибухонебезпечних предметів часів минулих війн

Поблизу с. Цвіткове К-Дніпровського району у лісосмузі виявлено вибухонебезпечні предмети часів минулих війн. Прибувши на місце події, піротехніки АРЗ СП ГУ ДСНС України у Запорізькій області вилучили та знешкодили: артилерійський снаряд калібру 76 мм, 2 артилерійські снаряди калібру 45 мм, 18 мінометних мін калібру 82 мм, 10 мінометних мін калібру 51 мм та 5 гранат Ф-1 часів минулих війн. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС Україниу Запорізькій області.

IMAG0600
Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.
Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:
-припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;
–в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;
–організувати охорону небезпечного місця;
–не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.
Виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил.