Рятувальники провели виховну годину для дошкільнят

Рятувальники провели виховну годину для дошкільнят

Шлях у безпечне майбутнє починається ще з дитинства. Аби вберегти дітей від нещасних випадків, потрібно прищеплювати їм знання елементарних правил безпеки ще змалечку.
З метою запобігання виникнення надзвичайних подій, учасниками яких є діти та підлітки, а також формування закріплених знань, умінь і навичок поведінки в екстремальних ситуаціях, 2 листопада на теренах області стартував Місячник безпеки в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладах.
Так, 10 жовтня рятувальники зустрілися з вихованцями дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №18 «Бжілка» Запорізької міської ради Запорізької області. Фахівці ДСНС провели виховну годину на тему: «Безпечне дитинство – майбутнє країни». Розповіли дітям про правила безпеки у побуті та на вулиці, при знаходженні підозрілих вибухонебезпечних предметів, наголосили на небезпеках, які викликають пустощі з вогнем. Задля більшого засвоєння матеріалу під час виховної години дітям продемонстрували мультфільми з основ безпеки життєдіяльності. Наприкінці заходу рятувальники провели вікторини для закріплення знань. Кожна дитина не залишилася поза увагою та отримала чудовий календарик, а вихователям співробітники ДСНС вручили профілактичні листівки та газету «Ситуація».

IMG 2903
«Одне із головних завдань закладу – охорона здоров’я та життя дітей. Це означає, що потрібно створювати умови для формування навичок безпечної поведінки. Місячник безпеки став для нас традиційним. Реалізовуючи цей захід ми намагаємось ще раз нагадати та допомогти запам’ятати дітям правила безпечної поведінки в соціумі. Дякуємо фахівцям ДСНС за активну участь у формуванні безпечного майбутнього», – зазначила завідувач дошкільного закладу Наталія Невтиря.
Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.