Люди, що нас надихають

Люди, що нас надихають

Євген Червоненко
Колишній голова Запорізької обласної державної адміністрації  та екс-керівник Міністерства транспорту Євген Червоненко готовий очолити адміністрацію Одеської області. Про це повідомляє «Одесская жизнь», посилаючись на  його слова  в телеефірі. Євген Червоненко готовий відкласти свій бізнес і за рішенням Президента, за підтримки одеситів зайняти цю посаду. Він запевняє, що не вкраде ні копійки. Він просто хотів би повернути Одесі надію.

 

Інна Черняк
Відома дзюдоїстка з Запоріжжя Інна Черняк знялася для листопадового випуску популярного журналу Vogue. Чемпіонка Паралімпіади не випадково потрапила до глянцевого видання – темою нового номеру є сильні жінки,  Нагадаємо, Інна Черняк на Паралімпіаді-2016 у Ріо завоювала «золото».

inna chernuak

Олексій Проданов
Працівник Бердянського міськвиконкому  Олексій Проданов допоміг бабусі, що стала жертвою зловмисниці, і затримав грабіжницю. Біля під’їзду будинку злочинниця  вихопила в пенсіонерки сумку і кинулася тікати. Свідком події став працівник виконкому Олексій Проданов. Чоловік не розгубився, кинувся навздогін та затримав кривдницю літньої людини.  Він передав підозрювану місцевому дільничному.Відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України (Грабіж). Найсуворіше покарання, яке загрожує лиходійці, – позбавлення волі на строк до чотирьох років. Триває розслідування.

prodanov

Родіон Переродов
Запорожець Родіон Переродов  став кращим народним співаком тижня в «Караоке на майдані». Хлопець пройшов відбірковий тур влітку в Запоріжжі, і тепер відразу потрапив до другого туру. Щоб пройти у фінал, 16-річний співак вибрав пісню «Ой верше, мій верше». За пісню «Чорнобривці» Родіон зібрав 788,6 гривень, його суперниця Ганна – 497,5 гривень. В нагороду житель Запоріжжя отримав медаль і телевізор, а також право брати участь в грудневому змаганні вокалістів за звання народної зірки.

peredonov